PostWysłany: Nie 7:38, 12 Paź 2008 Back to top

PostWysłany: Pon 17:22, 13 Paź 2008 Back to top

trampkarze nie grali z Lks zarzecze bo podobno oni wycofali trampkarzy. Wiec trampkarze nie grali.
Juniorzy natomiast zremisowali 2-2.
Bramki: Dawid Krzuś, Radosław Tracz.
Juniorzy wystąpili w składzie :
W bramce Marcin Chmura
Obrona od prawej : Sajbor Wojciech(od 60 min. Daniel Jarco), Kamil Ostrega, Maciej Droździk,Mateusz Brodocz
Pomoc od prawej : Dawid Krzuś,Firlejczyk Paweł,Radosław Tracz,Gabriel Kupczak (od 41 min Patryk Rypień)
W ataku : Krzysztof Urbaś,Kamil Kastelik (od 41 minuty Mariusz Miskiewicz)

PostWysłany: Pon 18:55, 13 Paź 2008 Back to top

W siódmej kolejce spotkań ligi juniorów odbył się mecz Lks Radziechowy-Lks Zarzecze. Celem tego spotkania było oczywiście zwyciestwo czarno-niebieskich. Nasza jedenastka przeciwko jedenastce przyjezdnych. Kto wygra mecz?? Po chaotycznym początku w dwudziestej piątej minucie spotkania po zle wykonanym rzucie wolnym przez Tracza R. i błędzie bramkarza nasz zawodnik Dawid Krzus z numerem 11 ze spokojem skierował piłkę w światło bramki. Pod koniec pierwszej polowy po, tym razem błedzie naszego bramkarza Chmura M. piłkarz Zarzecza przelobowal golkipera naszego LKS i umiescil piłkę w siatce. Po przerwie nasz trener Mariusz Kozieł dokonał dwóch zmian, z murawy zeszedł Kamil Kastelik i Gabriel Kupczak a na ich miejsce wkroczyl Mariusz Miśkiewicz i Rypień Patryk. W szescdziesiątej drugiej minucie po strzale rozpaczy z 30 metra przez Tracza R. padła druga a zarazem ostatnia bramka w tym meczu naszego zespołu.
w sidemdziesiatej minucie po przewinieniu Sajbora W. w obrębie 20 metra zawodnik
druzyny przyjezdnych po pięknym strzale umiescil pilke w ,,okienku,, bramki Chmury M. Po czym doszło do remisu. Po przekroczeniu przepisów przez Sajbora W. on sam zeszedl z boiska a w jego miejscu pojawił się Jarco D.
Kto wie?? Może gdyby Sajbor W. opuscil plac gry minute wczesniej nie doszloby do
rzutu wlnego i bramki. Ale to tylko nasze domysly. Mecz zakonczył się podziałem punktów czyli remisem 2:2

Drużyna Lks Radziechowy wystapila w składzie : Chmura Marcin, Sajbor Wojciech(od 70 min. Jarco Daniel),Drożdzik Maciej, Ostręga Kamil, Brodocz Mateusz, Krzuś Dawid, Firlejczyk Paweł, Tracz Radosław, Kupczak Gabriel(od 41min. Rypień Patryk), Kastelik Kamil( od 41 min.Miśkiewicz Mariusz), Urbaś Krzysztof.

W następnym derbowym meczu 25.09.08 o godz. 11.30 nasi juniorzy zmierza sie z zespolem z Wieprza.

Zapraszamy

Ostatnio zmieniony przez Garbus 5 dnia Pon 18:58, 13 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Nie 16:42, 19 Paź 2008 Back to top

jak wyszli trampki z gilowicami
jr

PostWysłany: Pon 17:05, 20 Paź 2008 Back to top

trampkarze przegrali 7:1 honorowego gola zdobyli z rzutu karnego. Przez cale spotkanie grali duzo lepiej niz przeciwnicy. Technicznie klepa a gilowice wyjazd i za pilka. Lecz miali jednego zawodnika tak na oko z 120 kg ktory wogole nie biegal lecz jak dostal pilke odrazu strzelal a ze kopa mial to kilka wpadlo. Evil or Very Mad

Wysoka porażka trampkarzy.
Pomimo ładnej gry, składnych akcji, aż 7:1 ulegli nasi młodzi trampkarze w wyjazdowym spotkaniu w Gilowicach. Brakowało zawodnika który potrafiłby wykończyć ładnie inicjowane akcje. Poza tym bardzo dobrze spisywał się bramkarz gospodarzy, kilkakrotnie ratując swój zespół przed utratą gola. Jedyną bramkę na 1:3 z rzutu karnego strzelił FIGURA M.
Trampkarze wystąpili w składzie: Barcik Wojciech - Pawlus Maciej, Figura Mariusz, Noga Dawid, Włoch Arkadiusz - Dziedzic Artur, Janik Mateusz, Urbaś Tomasz, Celej Maksymilian - Tlałka Tomasz (od 38 min. Lach Marek) Zuziak Marcin.

Drużyna juniorów pauzowała.
Kolejna potyczka to derbowe spotkanie z drużynami LKS-Wieprz w sobotę 25.10.br. o godz 10.oo - trampkarze i o godz. 11.3o - juniorzy.
Zapraszamy.

Maks
Trampkarz
Trampkarz

PostWysłany: Nie 9:43, 26 Paź 2008 Back to top

3:0 trampkarzy.
W derbach gminy nasi młodzi trampkarze okazali się lepsi w starciu ze swoimi rówieśnikami z LKS-Wieprz wygrywając w stosunku 3:0 po bramkach A. DZIEDZICA i dwóch bramkach D NOGI. Drużyna wystąpiła w składzie: Barcik Wojciech - Pawlus Maciej, Figura Mariusz, Włoch Arkadiusz, Tlałka Adrian (od 41min. Lach Marek), - Gawlas Paweł Janik Mateusz (od 41min. Tlałka Tomasz), Celej Maksymilian, Noga Grzegorz (od 36min. Zuziak Marcin), - Noga Dawid, Dziedzic Artur (od 36min. Urbaś Tomasz).

Trzy prezenty i...
Mecz drużyny juniorów z LKS -Wieprz miał podwójny wymiar. Zawodnicy grali nie tylko o punkty ale również o prestiż. Zwycięsko z tej konfrontacji wyszli zawodnicy Wieprza wygrywając 3:2. Wszystkie bramki dla gości padły na początku meczu po kardynalnych błędach naszego bramkarza i defensywy. Obydwie bramki dla gospodarzy zdobyte zostały ze stałych fragmentów gry. Na 1:2 strzelił D. KRZUŚ a rozmiary porażki zmniejszył w ostatniej minucie meczu R. TRACZ lobując bramkarza pięknym strzałem z ok. 25 m.
Juniorzy rozegrali spotkanie w składzie: Chmura Marcin - Sajbor Wojciech (od 60min. Jarco Daniel), Ostręga Kamil, Drożdzik Maciej, Rypień Patryk - Krzuś Dawid (od 55min. Kastelik Kamil), Tracz Radosław, Firlejczyk Paweł, Kupczak Gabriel, (od 51 min. Miśkiewicz Mariusz), Urbaś Krzysztof, Brodocz Mateusz.

Do zakończenia rundy jesiennej pozostały dwa spotkania: 08.11. z P.U.K.S "Maksymilian"-Cisiec - wyjazd i 11.11 z LKS "Bory" Pietrzykowice - u siebie.
Zapraszamy.

Barlo
Trampkarz
Trampkarz

PostWysłany: Nie 16:04, 26 Paź 2008 Back to top

Bardzo przepraszam ale na 1:3 strzelil radek tracz ja tylko dotknołem sie piłki Smile wiec radkowi prosze gola zapisac a nie mi

PostWysłany: Nie 20:03, 26 Paź 2008 Back to top

przepraszam bardzo ale bledow obrony w 2 bramkach nie bylo tylko chyba bramkarza wiec prosze na defensywe nie zwalac.... 3 brama padla oczywiscie po bledzie naszego bohatera kazdego meczu czyli prawego obroncy nie bede pisal imienia i nazwiska bo szkoda slow...

jr

PostWysłany: Pon 16:31, 27 Paź 2008 Back to top

ostatnimi czasy na prawej obronie gral W. Sajbor czy dalej to jego pozycja? jesli tak to gratuluje ze wpisal sie w historie przegranego meczu derbowego.. Twisted Evil